SuperCrafting[CZ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    žádost o GH

    avatar
    stinovejdabel


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 03. 12. 11

    žádost o GH Empty žádost o GH

    Příspěvek  stinovejdabel Sun Dec 11, 2011 5:03 pm

    Dobrý den DJburgre Já moc moc bych chtěl být GriefHunter.
    Jmenuju se Milan a ve hře KillerMaster1 mam 14 roku muj bracha stinovejdabel ma 18 roku jemnuje se take Milan Very Happy.Moc moc me bavi Minecraft to je jedina hra ve ktere se zabavim,postavim si krasný domecek,proste vsechno na co prijdu.Hraju na Public 1 a na PVP serveru.Jeste jednu bych chtel byt moc moc GH
    rad bych resil Griefi mam skusenosti hraju od 11 let. a moc me to bavi i ted.Aktivni sem nekdy 3 nebo 8 hodin denne....Kazdy den sedim vzdy u PC tak se nebojte ze neprijdu.
    Proc Prave ja??:Chci hodne moc resot griefi ja jsi postavim domecek a dami to prace jak fik a pak nejaky blbecek s TNT me ho znici nebo proste krumpem.....Na dome mam kameny a dia a vzdycky je to pryc.Me to hrozne moc bavi a ja enchci cekat ten den kdy me to grifnou nez prijdou GH a pomuzou mi tak ja bych chtel si to zjistovat sam Very Happy Jeste k GH jsem vam zapomel rict ze sem byl adminem na CS1.6. hrozne se mi to libylo.

    Prosim odpovezte mi primo sem nebo na Email:stinovejdabel@seznam.cz Dekuju jeste predem kdyz napisete.
    avatar
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Join date : 02. 08. 11
    Age : 27

    žádost o GH Empty Re: žádost o GH

    Příspěvek  Admin Thu Dec 22, 2011 8:56 am

    Rozmyslím se a dám Ti vědět, přidej si mě na skype :testy.sdeluje, díky Smile)
    avatar
    stinovejdabel


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 03. 12. 11

    žádost o GH Empty Děkuju pane admine

    Příspěvek  stinovejdabel Thu Dec 22, 2011 11:39 am

    moc vám děkuju snad ať to víde Very Happy moc se těším na spype jdu dnes ve 15:00 já ti kdyžtak napíšu .Moc děkuju :-)
    avatar
    stinovejdabel


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 03. 12. 11

    žádost o GH Empty zapoměl sem ještě na něco

    Příspěvek  stinovejdabel Thu Dec 22, 2011 11:42 am

    já chci být admin na PVP,public 1 vaše servry se mi moc líbí Very Happy a ještě naposled děkuju.Těším se, až se to naplní.Tak ahoj cheers

    Sponsored content


    žádost o GH Empty Re: žádost o GH

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Mon May 13, 2024 3:06 am