SuperCrafting[CZ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Stížnost na TheKurose

    avatar
    Goldfinger


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 27. 09. 11

    Stížnost na TheKurose Empty Stížnost na TheKurose

    Příspěvek  Goldfinger Sat Oct 22, 2011 6:36 pm

    Mám stížnost na TheKurose. V tento pátek jsem si postavil nový dům. Pak jsem se ale doslechl, že TheKuros staví na zakázku domy. Mezitím TheKuros dal práva loginlol. U něj jsem si také onjednal stavbu mého domu. Začal ho tedy stavět, ale skončil asi v polovině. Když jsem to zjistil, dožadoval jsem se dostavění. Tahdy jsem se ale dozvěděl, že Loginlol k tomu práva neměl (což pro mě byla novinka, zvlášť když to bylo napsáno na té dřevěné stěně). Nakonec jsem dorážel tak dlouho, že mi nabídl jeden dům. Zaplatil jsem za něj a na chvíli byl klid. Pak ale někdo rozkutal spawn a škody byly tak rozsáhlé, že se admini rozhodli pro rollback. Já jsem tak přišel o svůj dům. Tuto novinu jsem ovšem zjistil až dnes, když jsem se přihlásil. Žádal jsem tedy TheKurose o jiný dům nebo o vrácení peněz. Já jsem však přišel o ty peníze, které jsem mu platil a to jsem mu také řekl. Poté už mi na nic neodpověděl. Musím říct, že mě to velice rozhodilo a požadoval bych buď vrácení peněz nebo dodání jiného domu.

      Právě je Sun May 19, 2024 11:33 am