SuperCrafting[CZ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    admin team

    avatar
    buchtalukas


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 09. 08. 11

    admin team Empty admin team

    Příspěvek  buchtalukas Tue Aug 09, 2011 8:20 am

    Ahoj chtel bych se stat adminem na tomto serveru nebo op muj nick na minecraftu:buchtalukas je mi 14 roku a chtel bych pomoct serveru dekuji za pochopeni a protoze tam zadny admin nechodi takze kdyz tam neni tak kazdy nici stavby atd a ja tam sem denne asi 6 az 7 hod dekuji.
    avatar
    TheSpectator


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 11. 08. 11

    admin team Empty Re: admin team

    Příspěvek  TheSpectator Thu Aug 11, 2011 11:24 am

    Nevím nevím,
    Nemám jim do toho co kecat, ale mám pár výtek vůči tvé žádosti.

    1, Slohové chyby

    Ahoj chtel bych se stat adminem na tomto serveru nebo op muj nick na minecraftu:buchtalukas je mi 14 roku a chtel bych pomoct serveru dekuji za pochopeni a protoze tam zadny admin nechodi takze kdyz tam neni tak kazdy nici stavby atd a ja tam sem denne asi 6 az 7 hod dekuji.

    "nebo op" patřilo hned za "adminem", když už podáváš žádost, nepiš zkratky.

    "dekuji za pochopeni" - tímhle se žádost spíše ukončuje a rozhodně se doprostřed nehodí.

    "a ja tam sem denne asi 6 az 7 hod dekuji" - absolutně nevhodně použitá spojka, tohle má patřit spíše do horní poloviny žádosti.

    A mohl bych pokračovat ...

    2, Nepíšeš diakritiku

    Nebudu zvýrazňovat, tučně by musela být celá žádost.

    Za předpokladu, že bych měl žádost poskládat pouze z informací které jsi poskytl, vypadala by nejspíše nějak takto :

    Pěkný den,
    Chtěl bych se stát adminem nebo operátorem na Vašem minecraft serveru. Můj nick ve hře je buchtalukas, je mi 14 let (o tom dost silně pochybuji) a na serveru jsem aktivní přibližně 6 až 7 hodin denně. Proč byste měli vybrat právě mne? Na serveru je velice nízká aktivita adminů a jakmile na serveru není přítomen admin, hráči bezmezně porušují pravidla, ničí stavby a nastává anarchie. Krom toho jsem aktivní , a dále bych se rozepsal zda ovládám / neovládám příkazy, jak dlouho hraji minecraft, jak dlouho jsem na tomto portále a tak dále.
    avatar
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Join date : 02. 08. 11
    Age : 27

    admin team Empty Admin

    Příspěvek  Admin Fri Aug 12, 2011 1:37 pm

    Takže adminy nenabíráme, to je vše, co k tomu můžu říci. Admini jsou na serveru málo, jelikož jsou prázdniny a mnoho lidí je na dovolených.
    avatar
    aapp


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 13. 08. 11
    Age : 32

    admin team Empty xD

    Příspěvek  aapp Sat Aug 13, 2011 7:19 am

    Ten umí tak možná /give buchtalukas 278 64 Very Happy
    avatar
    TheSpectator


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 11. 08. 11

    admin team Empty Re: admin team

    Příspěvek  TheSpectator Mon Aug 15, 2011 9:13 am

    Že jsme se ale všichni nasmáli.....

    Sponsored content


    admin team Empty Re: admin team

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 8:16 pm