SuperCrafting[CZ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Sťížnosti na Qasw

    HeyMy
    HeyMy


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 13. 04. 12

    Sťížnosti na Qasw Empty Sťížnosti na Qasw

    Příspěvek  HeyMy Tue May 08, 2012 5:01 pm

    Ahoj chtel bych jen upozornit ze Qasw dava uplne zbytecne Babny a IP Bany treba za to ze clovek napise do chatu Qasw prosim das mi OP 1x a on reaguje IP banem . PORAD se v necem rejpe a obtezuje , myslim ze by se jeho chovani k ostatnim melo zlepsit nebo , by mel byt zbaven funkce Admina diky piste svoje nazory na Qasw
    dape
    dape


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 06. 04. 12

    Sťížnosti na Qasw Empty Re: Sťížnosti na Qasw

    Příspěvek  dape Wed May 09, 2012 3:57 pm

    Souhlasim s HeYmy Qasw vubec není dobrý admin, a dokonce aj nadával to znas sám, jednou sem se k němu portnul ze srandy a on mně portl na spawn a a řekl ješte jednou p*č*. Jeho chovani neni moc dobré a myslim že by většina lidí byla ráda aby byl z Admin Teamu oddělán a dat tam misto něho HeyMyho Wink
    avatar
    slovakiaman


    Poèet pøíspìvkù : 11
    Join date : 21. 03. 12

    Sťížnosti na Qasw Empty Re: Sťížnosti na Qasw

    Příspěvek  slovakiaman Wed May 09, 2012 5:25 pm

    Taktiez si myslim ze by nemal byt v admin teame pretoze dava nezmyslene Ip bany. Síce je tam napísané na spawne ze nemame admina pytat o Gamemode alebo OP ale je tam aj ze admina mame brat s uctov a admin neni pes. Keby to sme my admini mali davat za to IP bany ako napr. Qasw to by na tom servere nebol uz nikto. Som proti Qaswovi.
    avatar
    Qasw


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 04. 01. 12

    Sťížnosti na Qasw Empty Jste fakt takový ?

    Příspěvek  Qasw Sat May 12, 2012 9:12 am

    Já jsem OP a ani nedával neportoval jsem Dapexe na spawn jen jsem 1x Dal IP ban hráči GGStudio a ani to nešlo když jsem mu dával IPBan na něho to nemělo účinek neměl nic fungovalo mu TNT odpalil mi dum i Mrakodrap.Chování klidně zlepším ale občas mi nemám nervy.GGStudio mi vyhrožoval,že mi dá BAN pak odpálil All.Nikdy jsem nikomu IPBAN Nedával a ani nefungovalo dal jsem /banip GGStudio a furt tam byl takže mi to nešlo.Tpall nedávám snažím se lidem pomoct ale takovým lidem kteří se an to furt neptají říkám to jako se dělá a pak oni furt Jak ? Jak ? Jak ? Ještě Oni Admien nebo Qasw ? Odpovědel jsem Ano ? Oni se furt ptali.No jestli nebudu Admin tak se nějak s tím smířím.Stavěl jsem rád dokonce jsem opravil 4x Spawn a 1 postavil ale jak chtějí oni možná odejdu možná ne Wink
    avatar
    Qasw


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 04. 01. 12

    Sťížnosti na Qasw Empty Ok ?

    Příspěvek  Qasw Sat May 12, 2012 9:13 am

    A navíc cenzuroval jsem
    avatar
    Qasw


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 04. 01. 12

    Sťížnosti na Qasw Empty Klidně

    Příspěvek  Qasw Sat May 12, 2012 9:22 am

    Kdybys jste chtěli abych jsem už nenadával tak klidníě se změním začnu víc pomáhat atd. zkusím ty lidi pochopit začnu lidem stavět ale nebudu Givovat a to s tím OP jak jsem dal Pawspovovi to je lež jasná nikdy jsem nikomu nedal OP a to klidně přísahám

    Sponsored content


    Sťížnosti na Qasw Empty Re: Sťížnosti na Qasw

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Tue May 07, 2024 3:47 pm