SuperCrafting[CZ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    _Angy Kid_

    Miksak
    Miksak


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 05. 05. 12
    Age : 34
    Location : Brno

    _Angy Kid_ Empty _Angy Kid_

    Příspěvek  Miksak Sat May 05, 2012 10:08 pm

    Dnes jsem se přesvědčil proč se říká: "neber dítěti hračku" Very Happy
    V mém případě to spíše bylo nezpochybňuj už i tak špatnou gramatiku a nezpochybňuj to, že je ve svých 11ti letech údajně ožralý Very Happy ...

    Video se mi sem dávat nechce, skončil jsem s hraním na serevru s dětmi ..
    opravdu nevermore Smile takže CG bananovi ... / -1 active man /

    pro představu co udělal i přes správně nastavenou residenci ..
    / nejen to ukazuje špatnost ochrany serveru, ale především blbost ... dát každému 2. člověku defakto "neomezenou moc" Smile /

    Vtipné je, že hned boreček utekl a už se nelognul Very Happy ...
    A že ho naštve, jakmile ho někdo opraví v gramatice a dovolí si mu i nevěřit Very Happy ...

    kód:

    skladiste.7u.cz/soubory/2012-05-05_23.12.29.png
    skladiste.7u.cz/soubory/2012-05-05_23.12.41.png
    skladiste.7u.cz/soubory/2012-05-05_23.13.12.png
    skladiste.7u.cz/soubory/2012-05-05_23.17.14.png
    skladiste.7u.cz/soubory/2012-05-05_23.39.15.png

    EDIT: Linky na FULL obrazky jsou v code, protože je zakázáno do 7mi dnů po registraci postovat external links ...

    _________________
    Je těžké být debilem neboť konkurence je příliš vysoká
    Miksak
    Miksak


    Poèet pøíspìvkù : 6
    Join date : 05. 05. 12
    Age : 34
    Location : Brno

    _Angy Kid_ Empty Re: _Angy Kid_

    Příspěvek  Miksak Sun May 06, 2012 12:06 pm

    admin na fb nepochopil a vyjadril se takto:

    Chyba u nastavení rezidence je pouze na tvé straně Wink Nejsme komunita, která si vyhrazuje hráče věkem. Jsme otevřeni pro všechny věkové kategorie a pokud ti to nevyhovuje, přejdi klidně ke konkurenci Wink


    TUDIZ!!

    PROSTUDOVAT SCREEENY !!!!
    REZIDENCE JE NASTAVENA SPRAVNE !!!



    moje odpoved z FB:
    precti si ten topic .. a podivej se na nastaveni rezidence vyslovne ten nick ktery se tam pohyboval MA ZAKAZANO v nastaveni resky MOVE !!! podivej se poradne nez zacnes mluvit blbosti .. vim ze je to byvaly admin a ma vsehcna prava doposud ... takze to jen tak nezamlouvej


    1. rezidence byla nastavena SPRAVNE
    2. hrac byl byvaly admin a dle zjistenych informaci mu prava zustali
    3. podivej se na obrazky .. pokud vidim hrace s nickem kilerbanana kterj si lita a odbouchava mi dum kdyz ma vyslovne na jeho nick zakazany move a pro vsechny ostatni hrace je zakazano VSE! (jde poznat ze screenu), tak NEMUZES tvrdit ze byla spatne nastavena reska ..to sorry, ale to by bylo to stejny jak kdyz ze zavedenim drazsiho benzinu prodelava nas stat 4 miliardy korun a ministr si na to rekne to moje rozhodnuti je spravne ... to ze prodelavame 4 miliardy rocne je pouze docasny stav ... samozrejme uz trva druhy rok zdrazuje se cim dal vic a ceska statni kasa je cim dal chudsi ... pokud si nedokazes odvodit proc .. tak pak se uz nemame o cem bavit

      Právě je Sun May 19, 2024 12:21 pm