SuperCrafting[CZ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

    Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken!

    avatar
    rex_CZ


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 10. 04. 12

    Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken! Empty Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken!

    Příspěvek  rex_CZ Tue Apr 10, 2012 3:22 pm

    Dobrý den, chtěl bych doooost vědět, proč jsem dostal bana na clasiccu ze žádného důvodu?
    za 2. admini musí psát důvod proč banují, protože The Ban Hammer Has Spoken není vysvětlení!
    Dyžtak, tuto je taky žádost o UNBAN, ale vip chci mít furt když jsem nic neudělal


    Naposledy upravil rex_CZ dne Tue Apr 10, 2012 6:22 pm, celkově upraveno 1 krát
    avatar
    Morphik


    Poèet pøíspìvkù : 4
    Join date : 10. 04. 12

    Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken! Empty Stejné

    Příspěvek  Morphik Tue Apr 10, 2012 3:25 pm

    To by mě také zajímalo. Dnes sem se normálně přihlásil ( viz. 12min. zpět ), když se zrovna předělal server na 150 slotů. A najednou mě to vyhodí, a také mi to napíše -> The Ban Hammer has Spoken !
    Prosím vysvětlení.
    avatar
    Xentax


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 10. 04. 12

    Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken! Empty Re: Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken!

    Příspěvek  Xentax Tue Apr 10, 2012 6:19 pm

    To snad neni mozny me se stalo uplne to stejny kdyz se prydali novy 150 slutu tak po nekolikatem pokusu o prypojeni (pokud me to prypojilo a nyvyhodilo po napsani hesla tak me to do 2min vykoplo) jseem my napsalo The Ban Hammer has spoken.
    Od te doby se mi nepovedlo se prahlasit, protoze stale stejna hlaska. Samozrejme nevim proc ten Ban (pookud je to ban) mam, NIC jsem neudelal. Pokud je to možné žádám UNBAN na stejny nick Xentax. Předem děkuji a doufám že se toto nedorozumění brzy vyjasní. Sad
    Xentax
    avatar
    dmnt


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 10. 04. 12

    Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken! Empty TO ISTE

    Příspěvek  dmnt Tue Apr 10, 2012 6:36 pm

    Priplizne pred 10 min. som dostal BAN bez dôvodu a vypisalo my The Ban Hammer has Spoken ! A to nieje dôvod!!!PROSIM VYSVETLENIE!!!
    avatar
    rex_CZ


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 10. 04. 12

    Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken! Empty Re: Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken!

    Příspěvek  rex_CZ Tue Apr 10, 2012 6:49 pm

    dmnt napsal:Priplizne pred 10 min. som dostal BAN bez dôvodu a vypisalo my The Ban Hammer has Spoken ! A to nieje dôvod!!!PROSIM VYSVETLENIE!!!
    to je to samý, co jsem napsal
    avatar
    dmnt


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 10. 04. 12

    Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken! Empty Re: Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken!

    Příspěvek  dmnt Tue Apr 10, 2012 6:52 pm

    rex_CZ napsal:
    dmnt napsal:Priplizne pred 10 min. som dostal BAN bez dôvodu a vypisalo my The Ban Hammer has Spoken ! A to nieje dôvod!!!PROSIM VYSVETLENIE!!!
    to je to samý, co jsem napsal
    A??

    Sponsored content


    Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken! Empty Re: Vysvětlení k mému banu: The Ban hammer has spoken!

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri May 10, 2024 7:49 am