SuperCrafting[CZ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Trošku vedle admini...

    avatar
    marki224


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 27. 12. 11

    Trošku vedle admini... Empty Trošku vedle admini...

    Příspěvek  marki224 Tue Dec 27, 2011 3:21 pm

    Takže dneska sa chcem sťažovať na niektorých adminov (mená neuvediem) myslím tým že keď mám v dome 2x 64 DIA to neznamená že som ich ukradol (v tomto prípade ich hádzali na spawne) ale môžem ich mať rôznim spôsobom...
    2. vec : Všelijaký grázel tam lieta a podpaľuje či otrávi včetkých okolo a tí si môžu hrať do nekonečna..
    3. vec : Ešte som nikde ale fakt nikde nezažil aby admin nastražil pasť na hráča a ukradol mu veci!!!
    4. vec : Na servery je 5 adminov a ja kričím: je tu admin ?, Adminééé, ... nikto mi neodpovie.. a ja že admini sú na to aby sa starali o hráčov a o server, prípadne chránili pred cheatermi, hackermi (už som uviedol) a nie aby sa starali len o seba a aké majú super výhody... Ďakujem za pochopenie s pozdravom (a nervami v koncoch :
    marki224
    avatar
    marki224


    Poèet pøíspìvkù : 5
    Join date : 27. 12. 11

    Trošku vedle admini... Empty Re: Trošku vedle admini...

    Příspěvek  marki224 Tue Dec 27, 2011 9:05 pm

    Teraz som bol serveri s novím menom a bol tam Corpils ale vždy napísal len čo chcel a všetko ostatné ignoruje ... RIEŠTE TO UŽ MA TO NEBAVÍ
    avatar
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 71
    Join date : 02. 08. 11
    Age : 27

    Trošku vedle admini... Empty Re: Trošku vedle admini...

    Příspěvek  Admin Thu Apr 05, 2012 7:29 pm

    Řešíme Wink

    Sponsored content


    Trošku vedle admini... Empty Re: Trošku vedle admini...

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Sun May 19, 2024 12:22 pm