SuperCrafting[CZ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Tohle Překračuje Všechny Meze !!! By Tocan

    avatar
    Mrvin


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 28. 08. 11

    Tohle Překračuje Všechny Meze !!! By Tocan Empty Tohle Překračuje Všechny Meze !!! By Tocan

    Příspěvek  Mrvin Tue Oct 25, 2011 7:41 pm

    Zdravim tě Burgre. Jistě tě nezajímá proc pišu ale mě to už prostě (sry ze sem sprostej ale musím) SERE nejdrív dostanu ban na PvP serveru a asi od ted to sou takový dva tejdy a od banu na PvP serveru ted sem zjistli je mam IP BAN i na publicu a přitom sem tam nejmín tři týdny nebyl. Tak jakožto hlavni admin bys bismi měl ríct přesne zaco mam ban. Rad bych odpovet co nejdriv.
    avatar
    ---


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 23. 10. 11

    Tohle Překračuje Všechny Meze !!! By Tocan Empty Re: Tohle Překračuje Všechny Meze !!! By Tocan

    Příspěvek  --- Wed Oct 26, 2011 9:05 pm

    ---


    Naposledy upravil Lysa.Ladislav dne Fri Jan 29, 2016 7:34 pm, celkově upraveno 1 krát
    avatar
    Yap588


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 24. 10. 11

    Tohle Překračuje Všechny Meze !!! By Tocan Empty OMG!!!

    Příspěvek  Yap588 Thu Oct 27, 2011 8:06 pm

    A mě by zajímalo PROČ když sem si udělal rezidenci a napěchoval ji flagama tak PROČ mi ji furt někdo vykrádá a na chatu mi nikdo nechce pomoct.Tak mi prosím někdo odpovězte protože mě už (pardon za výslovnost)SERE když mi někdo furt rozebírá pěkné domy.

    Sponsored content


    Tohle Překračuje Všechny Meze !!! By Tocan Empty Re: Tohle Překračuje Všechny Meze !!! By Tocan

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Fri Mar 29, 2024 5:58 am