SuperCrafting[CZ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Omluva a žádost+Vysvětlení

    Průzkum

    Byl jsem užitečný , Chcete mě zpět ?

    [ 0 ]
    Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_lcap0%Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_lcap0%Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_lcap0%Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_lcap0%Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_rcap [0%] 
    [ 0 ]
    Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_lcap0%Omluva a žádost+Vysvětlení I_vote_rcap [0%] 

    Celkem hlasů: 0
    HeyMy
    HeyMy


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 13. 04. 12

    Omluva a žádost+Vysvětlení Empty Omluva a žádost+Vysvětlení

    Příspěvek  HeyMy Sun Sep 02, 2012 5:10 pm

    Čau určitě si mě pamatujete ze serveru Public jako dobrého a zkušeného admina který pomáhal a zapojoval se na forum a jiných akcích.Dělal jsem eventy a ,že mě to bavilo Very Happy . Adminem jsem byl asi rok . Potom přišla Střední škola a já se musel začít učit a na počítač jsem neměl tolik času jako dříve , všem adminům a i hráčům jsem to řekl a řekl jsem to i tobě Dominiku. bylo to asi 4-5 měsíců a pak jsem se vrátil a Admina už jsem neměl nevím z jakého důvodu když jsem řekl že o místo admina stojím a vrátím se.

    Tento topic jsem založil proto že chci admina zpět a když ne to tak mám právo na VIPForeverPLUS + Vysvětlení

    Děkuji za každý pozitivní přečtení hlas a odpověď , strpím i negativní NE HATERY

    S Pozdravem HeyMy

      Právě je Fri Mar 29, 2024 12:51 am