Žádost o admina

Share
    dape

Poèet pøíspìvkù : 7

Žádost o admina

Příspěvek  dape za Fri Apr 06, 2012 10:11 pm

Ahoj :-) menuju se dApexX ale samozřejmě jen vehře, ale proč vlastně pišu no... už podle
    nazvu je jasny že žadam o OP na publicu. Já už s Op skušenosti mam je mi 14 let a sice sem TrialOP měsíc a v přikazu se vyznám ale stejnak a hlevne se snazim pomoc co nejvice ostatnim hráčům. Hlavně proč chcu byt OP je že chcu pomahat, opravovat nějak kdyby zase nejaci hackeri rozgrofivaly spawn jak ten stary Very Happy a hlavně taky pomahat nějak hračům a davat ban těm
    co porusují pravidla. Taky ale je škoda že trialOP nebo pravo davat ban griferu, hackerum nekorikrat sem videl grifera hlasil sem OP ale oni nic neudělaly tak sem to opravil ale samozřejmě grifera to nezastavilo ale to už trochu odbočuji Smile. No skratímto prostě žádam timhle o admina a děkuji za každou vaši mily přispěvek a taky za každou navštěvu Very Happy. Nonic tak zatim uvidime se na serveru Wink

ps: Jen doplním že nekritizujte moji gramatiku Very Happy

Naposledy upravil dape dne Sun Apr 15, 2012 7:59 pm, celkově upraveno 1 krát

Xentax

Poèet pøíspìvkù : 5

Re: Žádost o admina

Příspěvek  Xentax za Fri Apr 13, 2012 1:05 pm

Ja si myslim ze z dApexXe bude good admin, nekolikrat mi i pomohl a to se neda ryct ani o nekterej opravdovejch adminech (o tech co uz maj OP) What a Face

lukaslum

Poèet pøíspìvkù : 1

Příspěvek  lukaslum za Sat Apr 14, 2012 8:16 pm

Souhlas.. Aby byl Dapex adminem afro

Qasw

Poèet pøíspìvkù : 6

Tak určitě

Příspěvek  Qasw za Sat May 12, 2012 9:28 am

Dap bude skvělý Admin pomáhá furt ,když tu je nedělá blbosti staví hezky.

MinionCz

Poèet pøíspìvkù : 2

dApexX ADMINEM !

Příspěvek  MinionCz za Sat May 12, 2012 3:34 pm

Dapex je hodne dobrej porad pomaha a neco dela jen jsem este nevidel od nej event ale to je jedno URCITE ADMIN dapexi mas muj hras !!!
    dape

Poèet pøíspìvkù : 7

Příspěvek  dape za Mon May 14, 2012 4:36 pm

Diky za vsechny komenty Smile moc dik a jeden event sem mněl ale boužel pak nebyl v residenci a celej griflej Smile ale jinak fakt moc di za skělé hlasy Smile

slovakiaman

Poèet pøíspìvkù : 11

Příspěvek  slovakiaman za Mon May 14, 2012 9:10 pm

dapexx je vyborny TRIALOP a dufam ze bude adminom,s dapexxom je sranda a veal krat pomaha ostatnym s rezkami atd. ja si myslim ze dapexx by mal byt pravoplatny admin a nie len TRIALOP
    HeyMy

Poèet pøíspìvkù : 16

Adminem ! : ?? URCITE

Příspěvek  HeyMy za Tue May 15, 2012 1:41 pm

bambus Very Happy URCITE Adminem proste se to neda jinak asi rict

Sponsored content

Příspěvek  Sponsored content

Právě je Mon May 21, 2018 1:09 pm